Home / Короткий огляд подій / До 10 березня на території Сокальщини триватиме заборона вилову риби на зимувальних ямах

До 10 березня на території Сокальщини триватиме заборона вилову риби на зимувальних ямах

До 10 березня 2018 року у Львівській області триватиме заборона вилову риби на зимувальних ямах. Згідно з наказом Львіврибохорони, інспекторський склад повинен забезпечити охорону місць зимування риби, створивши за участі громадських інспекторів, членів мисливсько-рибальських товариств та користувачів пункти спостереження за її зимівлею, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

До переліку основних зимувальних ям на рибогосподарських водоймах увійшли такі ділянки ріки Західного Бугу. Зокрема, ділянка ріки від села Городище до нового автомобільного моста в місті Червоноград площею 10 га; Ділянка ріки від Червоноградського старого автомобільного моста до греблі села Завишень, що на Сокальщині площа 12 га. А також ділянка ріки від села Конотопи до автомобільного моста в селі Скоморохи площею 15 га. До цього переліку входить і «Добротвірське» водосховище.

Це стосується ділянки від Радехівського цукрового заводу до бетонного покриття берегової лінії в селі Старий Добротвір (за течією річки Західний Буг та від водосховища від греблі Добротвірської ТЕС на відстані 500 метрів по обидві сторони (проти течії річки Західний Буг, площа 10 га. Загалом, до переліку основних зимувальних ям на рибогосподарських водоймах увійшло більше 30 ділянок де заборонено, ще раз нагадаємо до 10 березня 2018 року ловити рибу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Жвирці ремонтуватимуть переїзд через залізничну колію

Залізничний переїзд що знаходиться в смт. ...