Home / Короткий огляд подій / Боргів по зарплаті на Сокальщині не меншає

Боргів по зарплаті на Сокальщині не меншає

На останньому засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яку вів голова комісії, перший заступник голови РДА Тарас Стародуб, йшла мова про чотири підприємства  ПАТ "Львівська вугільна компанія", ВАТ "Червоноградська автобаза", філію Сокальського "Райавтодору" та ПП "Престиж Авто", які мають найбільші борги по заробітній платі. Але оскільки на засідання з'явився тільки один з керівників цих підприємств  Віталій Баранюк, то говорили про філію Сокальського "Райавтодору", який заборгував працівникам 37,6 тис. грн. Підкреслювалось, що підприємство ліквідовують, тож його працівникам необхідно виплати всі борги, а сільським радам  переукласти договори на ремонт доріг з іншими підприємствами.

Як зазначив член комісії Володимир Огінський, незрозуміла ситуація на ПАТ "Львівська вугільна компанія" (генеральний директор Андрій Перерва)  найбільшому боржнику (5080,2 тис. грн.): реалізація вугілля збільшується, а борги зростають. Тому вирішили провести спільну нараду з керівниками підприємства.

На засіданні комісії розглянули звернення управління Пенсійного фонду, Сокальської податкової інспекції, Реклинецької сільської ради. Також говорили про необхідність легалізації роботи таксистів у Сокалі.

Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...