Home / Короткий огляд подій / Довгожителі Сокальщини

Довгожителі Сокальщини

Кажуть, що довгожителі – щасливі, бо вони – вибрані Богом. Адже рідко кому випадає таке. Проте жителі Сокальщини все частіше доводять, що дожити до 100 років можна. До того ж цей вік – не межа. 

У 2016 році перетнуть сторічний рубіж Юстина Федина зі Сокаля та Лікерія Пелех зі Сільця.  Сто другий день народження відзначать Софія Лук'янівна Чавс з Савчина і Григорій Васильович Покотило з с. Велике. А Ярославі Матвіївні Семенюк зі Спасова, Олені Дмитрівні Сапіжак з смт. Жвирка, Ганні Іванівні Швець з Ванова виповниться сто три роки. 

Однак і це не межа довголіття на наших теренах. На Сокальщині є й значно старші люди. Зокрема, сто чотири буде Ганні Яківні Герман з м. Великі Мости та Марії Петрівні Бедюк з Лучиць. 

На канві життя старожилів доля вишивала різними кольорами. Довелося пережити війни, голод, холод, розруху, а далі – важкі повоєнні роки відбудови. Дехто з них пам'ятає найважливіші події свого життя і до сьогоднішнього дня. Та найбажанішим, що їм пощастило побачити, – це народження незалежної України. Попри усі випробування, вони не впали духом, не втратили віри і надії на краще. А наразі їх радують внуки, правнуки і праправнуки, які, як вважають довгожителі, стали їх гідною зміною. Нині у них єдине бажання: аби їм жилося краще, ніж старшому поколінню та був мир на Україні. 

Мар’яна Чабан, заступник директора Сокальського районного терцентру.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Скликається чергова сесія Сокальської районної ради

27 червня 2018 року, о 10 ...