Home / Короткий огляд подій / Дві пенсіонерки з Сокаля заблудилися у лісі

Дві пенсіонерки з Сокаля заблудилися у лісі

Останні два тижні чимало сокальчан вибирались в Романівський ліс по гриби. Дехто приносив додому опеньки мішками та відрами. Але, як кажуть, не знаючи броду, не лізь у воду.

Про це забули дві пенсіонерки з Сокаля, які минулого тижня також вирушили в цей ліс. Вийшли зранку і, шукаючи гриби, забрели невідомо куди. А коли хотіли повернутися додому, то не знайшли зворотньої дороги. Цілий день кружляли лісом, вибиваючись із сил. Добре, що одна з них мала при собі мобільний телефон і зателефонувала синові. Той у телефонній розмові давав жінкам поради, як вибратися з лісу, але намарно. Вже ввечері, зрозумівши, що самотужки вони не виберуться з лісу, чоловік зателефонував у райвідділ міліції. Заступник начальника Сокальського РВ МВСУ у Львівській області Володимир Звадюк зібрав пошукову групу з дільничних інспекторів та лісника Сокальського лісництва Івана Фарини. В лісі зв’язалися з жінками і стали стріляти з ракетниці, вказуючи їм дорогу. Приблизно о 22 год. 30 хв. змучені жінки нарешті вийшли до пошукової групи і їх відвезли додому.

Ця історія закінчилась добре. А от в минулому році еменесники, міліціонери лише на третю добу знайшли у лісі ледь живу бабусю. Володимир Звадюк підкреслив, що без допомоги І. Фарини міліціонери вночі не змогли б зорієнтуватися в лісі. Тож не знаючи лісу, краще не йдіть туди.

Валентина БЛУДОВА.          

Справочно-информационный портал ПроДнепр – полезная информация для жителей и гостей Днепропетровска

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...