Home / Короткий огляд подій / Епідемії грипу, як і кору, в Сокальському районі не має

Епідемії грипу, як і кору, в Сокальському районі не має

Епідемії грипу, як і кору, в Сокальському районі не має

Питання життєдіяльності району, роботи управлінь і відділів районної адміністрації, установ, закладів і підприємств Сокальщини обговорювались в ході вівторкової наради 20 лютого. Проводив її голова РДА Роман Токай, за участі заступника Миколи Поліщука, голови Сокальської райради Миколи Паська.

Міський голова Сокаля Вадим Кондратюк розповів про роботу комунальних служб. Зараз «Сокальжитлокомунсервіс» проводить планову обрізку дерев в центрі Сокаля, зокрема, в місцях, де будуть облаштовуватись паркувальні місця. Усі комунальні підприємства працюють в штатному режимі.

На Сокальщині спостерігається незначний ріст рівня гострих респіраторних вірусних захворювань, в декількох школах через малу відвідуваність зупинене навчання. Проте, епідемії грипу, як і кору, в районі не має. Про це повідомив головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. Дещо напружена ситуація у медиків із пальним, за словами пана Шведа, питання вирішується в робочому порядку.

За інформацією начальника Управління держпродспожив-служби в Сокальського район Андрія Мисика, зараз питання щодо навчального процесу в школах вирішується їх директорами. Вони в праві прийняти рішення щодо призупинення навчання в конкретно взятому класі або по усій школі, інформуючи при цьому відповідні служби та органи влади.

Нагадаємо, за даними відділу освіти Сокальської РДА, зараз на Сокальщині тимчасово не проводяться навчання в СЗШ № 3 і 4, а також в освітніх закладах сіл Поториця, Княже, Перетоки.

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...