Home / Короткий огляд подій / Це неконституційне рішення!

Це неконституційне рішення!

Так на нараді керівників установ та організацій, відділів райдержадміністрації, яка відбулася 10 липня, сказав голова Сокальської РДА Микола Мисак про проголосований у Верховній Раді Закон «Про засади мовної політики». «Державною мовою має бути українська», – підкреслив він. А щодо своєї не участі у роботі позачергової сесії районної ради, наголосив, «що це було пов”язано з тим, щоб не провокувати ситуацію». Голова РДА також прокоментував прийняті на сесії рішення, зокрема, Відозву, зупинившись на деяких її пунктах…

Обговорено й інші питання. У фінальній частині шостої спартакіади держслужбовців Львівщини, Сокальщина посіла перше місце. Складна ситуація з дорогами загального користування. Служба автомобільних доріг та Облавтодор їх ремонтом не займаються у зв’язку з відсутностю коштів. М. Мисак торкнувся й питання перевезення пасажирів, підкресливши, «що новий перевізник не погоджує графіки з РДА, почастішали звернення громадян про нестабільну ситуацію на ринку перевезень».

У п”ятницю у районі перебував голова ОДА М. Костюк, котрий взяв участь у нараді, яка відбулася у ДП «Львіввугілля». Ситуація там непроста, адже більше 200 тисяч тонн вугілля знаходиться на складах. А ще чимало перевірок блокує роботу підприємства.

Проінформавано присутніх i про те, що у неділю, 15 липня, відбудеться третій міжнародний етнофестиваль трьох культур «Белзька брама» (початок о 14.00 год.).

Заступник голови районної ради Володимир Чуб підкреслив, що «тішить те, що райдержадміністрація визначилася щодо мовного закону». Він висловив думку й щодо перевезень пасажирів. Адже тендерна комісія ОДА визначила переможця, укладає угоди, а виконавчі служби облдержадміністрації та райдержадміністрації зобов”язані здійснювати контроль за дотриманням правил транспортного обслуговування населення. В. Чуб також проінформував, що обласна конкурсна комісія з мікропроектів підсумувала роботу. Від Сокальщини переможцями стали сім проектів сільських рад (Лучицька – два, Волсвинська, Стенятинська, Поторицька, Ванівська, Острівська – по одному). Також заступник голови районної ради торкнувся питання щодо Бояницького шламонакопичувача. Відбувся схід села у Савчині. Люди хочуть знати технологію вивезення шламів, чи це не зашкодить їм та природі…

На нараді обговорені й інші життєвоважливі питання.

Василь СОРОЧУК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...