Home / Короткий огляд подій / Формується новий склад спостережної комісії

Формується новий склад спостережної комісії

Відповідно до пункту 10 Положення про спостережну комісію Сокальської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 серпня 2012 року №412 (далі  Положення), 25 квітня 2013 року припиняє повноваження чинний склад спостережної комісії Сокальської районної державної адміністрації та формується її новий склад.

Відповідно до пункту 7 цього Положення до складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, та окремі громадяни.

У зв”язку з формуванням нового складу спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації, проводиться прийом заяв, пропозицій, рішень представників громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, та окремих громадян для включення до складу спостережної комісії райдержадміністрації та виконання повноважень на громадських засадах. Прийом документів проводиться до 25 квітня 2013 року секретарем комісії в приміщенні Сокальської райдержадміністрації (юридичний сектор) за адресою: вул. Шептицького, 26, м. Сокаль, Львівська обл.

Підприємства, установи і організації, незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до Сокальської райдержадміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Марія ХРИСТИНИЧ,
голова спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...