Home / Короткий огляд подій / Гральних автоматів в прибудові костелу в Сокалі не виявлено

Гральних автоматів в прибудові костелу в Сокалі не виявлено

Нещодавно у низці ЗМІ була розповсюджена інформація про те, що під стінами костелу в Сокалі «в одній із прибудов з’явились ігрові автомати».

Цю інформацію підхопили центральні телеканали, матеріали яких подивились мільйони людей по всій Україні. Жодних “автоматів” виявлено не було, натомість в приміщені, яке перебуває у приватній власності, розташовувалась букмекерська контора.

За інформацією Сокальської РДА, «ця інформація набула розголосу вже тоді, коли заклад припинив своє існування. Букмекерську контору було закрито близько місяця тому, після втручання Сокальської райдержадміністрації та за сприяння Сокальського фонду розвитку «Сокіл», у власності якого перебуває дане приміщення.»

Щодо будівлі в центрі міста Сокаль, то вона не має єдиного власника. Її  ліва частина свого часу була передана в приватне користування, права, що перебуває у спільній власності територіальної громади Сокальського району – передана на правах господарського відання Комунальному підприємству «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради. А центральна, що належить територіальній громаді міста Сокаль – рішенням сесії Сокальської міської ради передана в оренду громаді Римо-Католицької церкви.

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...