Home / Короткий огляд подій / Як захистити себе в період епідемій

Як захистити себе в період епідемій

Уже традиційно взимку в нашій країні підвищується число пацієнтів, які перехворіли на грип. Це інфекційне захворювання не так небезпечно, як наслідки, яке воно несе. Підвищити імунітет, захистити вас допоможе гомеопатія.

Ефективність гомеопатичних препаратів при лікуванні респіраторних інфекцій

Стандартні імуномодулюючі препарати, які активно рекламуються і поширюються в аптеках, надають короткостроковe ді. на організм. Якщо приймати їх в профілактичних цілях, то якийсь час ви будете менше хворіти, але з часом виникає звикання до таких складів. Людина інфікується, хвороба протікає важко, з серйозними ускладненнями. Гомеопатія діє на імунну систему по-іншому. Коензим композитум – ефективний препарат, який нерідко призначають в профілактичних цілях. Він відновлює нормальний обмін речовин в організмі, завдяки чому його захисні функції поліпшуються.

Гомеопатія не викликає звикання, такі кошти можна використовувати періодично або на постійній основі. Прийом триває протягом тривалого часу, не варто розраховувати на миттєвий ефект, але якщо позитивна динаміка вже помітна, вона буде зберігатися протягом тривалого часу.

Ще одна важлива властивість гомеопатичних препаратів в тому, що вони впливають не на окремі системи або органи, а на весь організм комплексно. Ви помітите, як покращиться самопочуття, з'явиться енергія для нових звершень, зникнуть перепади настрою.
Використання гомеопатичних складів при травмах

Разом з іншими гомеопатичними препаратами слід купити Траумель. Це лікарський засіб пропонується в формі розчину для ін'єкцій або мазі для зовнішнього застосування. Його дія спрямована на зменшення негативних наслідків після травм і забоїв у дорослих і дітей. Про це теж потрібно подбати в період епідемії грипу. Взимку нерідко школи закривають на карантин через почастішання респіраторних інфекцій. Школярі виявляються надані самі собі. Вони катаються на санках, ковзанах, отримують травми. Використовуючи Траумель, можна швидко позбутися від сильних ударів і гематом.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...