Home / Короткий огляд подій / Led лампочки: новинка ринку

Led лампочки: новинка ринку

led лампа: просто і вигідноНасправді, ці пристрої вже здобули популярність по всьому світу, але в нашій країні з'явилися відносно недавно і ще не застосовуються повсюдно. Причина для цього одна – недостатня інформованість користувачів. Адже варто лише дізнатися про переваги світлодіодних ламп, як питання вибору між ними і світильниками звичайної конструкції навіть не з'являється. Діоди однозначно виграють за всіма параметрами, і навіть їх дещо більша вартість зовсім не здається чимось недоречним. Якість діодних світильників значно вище, ніж їх вартість.

По суті, led лампочки кардинально відрізняються від своїх застарілих побратимів, і мають зовсім інший принцип роботи. З цим і пов'язані всі їх переваги і повна відсутність недоліків.

Електролампи світлодіодні: економити просто

Відсутність недоліків – це не голослівні твердження. Судіть самі, лід-світильники позбавлені недоліків, з якими всі ми стикалися у ламп розжарювання або люмінесцентні світоелементов:

– вони не перегріваються, і, як наслідок, не лопаються при включенні або виключенні, і не плавлять патрон освітлювального приладу;
– ці пристрої не мерехтять і не блимають, тим самим зовсім не створюючи навантаження на очі;
– електролампи світлодіодні не видають неприємних шумів або запахів при роботі;
– на запас їх робочого часу не впливає кількість включень і виключень;
– при створенні таких пристроїв не використовуються важкі метали та інші шкідливі речовини;
– лід лампи споживають на кілька порядків менше електроенергії, забезпечуючи значну економію;

Єдиним недоліком таких ламп можна назвати їх вартість, яка порівнянна з ціною чотирьох звичайних ламп. Але, по-перше, робочий ресурс лід світильників дорівнює сотні ламп розжарювання, а по-друге, саме у нашому магазині ви знайдете діодні світильники за найдоступнішими цінами в Україні з мінімальною націнкою від перевірених виробників. Їх вартість буде перекрита всього за місяць роботи засобами, які вам вдасться заощадити на рахунках за електрику.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...