Home / Короткий огляд подій / Кращий директор Львівської області – Петро Побережник!

Кращий директор Львівської області – Петро Побережник!

 Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вручив щорічні премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загально-освітніх, професійно-технічних, дошкільних і позашкільних навчальних закладів. 

 
 Вітаючи учасників урочистого зібрання,В. Литвин наголосив на важливості створення здорового середовища для виховання і розвитку дітей, дотримуючись при цьому збереження прав і свобод особистості. Голова Верховної ради висловив вдячність освітянам "за подвижницьку працю і вміння звертати увагу на те, що об’єднує", за здатність відмежуватися в роботі від політичних уподобань, намагання підтримувати діалог між владою і активною частиною суспільства. 
 
За поданням Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та згідно з рішенням Львівської обласної ради були подані документи про присвоєння премії Верховної Ради України директору Сілецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сокальського району Львівської області Петрові Побережнику.  Нагороду пропонували присвоїти, враховуючи висновок постійної комісії з питань освіти і науки, за багаторічну творчу працю, особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, формування національних і загальнолюдських цінностей, оновлення змісту навчального процесу та створення умов для здобуття якісної освіти.
 
Петро Побережник керує навчальним закладом уже 15 років. За цей час Сілецька школа стала одним з опорних навчальних закладів Великомостівського освітнього округу та одним із кращих сільських навчальних закладів району, що працює в режимі інноваційного розвитку. Інноватор в управлінській політиці, ефективний керівник, лідер та добрий господар у школі, яку очолює. На базі закладу вдало реалізується профільне навчання (інформаційно-технологічний профіль); ство-рено окружний центр виховної роботи та власну модель управління закладом освіти; започатковано проект "Вчителі-батьки: грані взаємодії". Системно-проектний підхід до реалізації виховних справ дав можливість реалізуватися школі як громадсько-активній.
 
  Досвід директора з проблеми "Реалізація державно-громадської моделі управління школою, співпраця школи, родини та громади у реалізації історико-краєзнавчих та соціальних проектів у проекції на громаду" високо оцінили керманичі освітян районів та міст області, начальник  головного управління освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін під час обласного семінару начальників відділів (управлінь) освіти Львівської області, який відбувся у лютому 2012 р. 
 
  Петро Побережник відзначений нагрудним знаком "Відмінник освіти України" (1986 р.), носить педагогічне звання "Старший вчитель" (з 1990 р.), делегат V Всеукраїнського з’їзду учителів, член ради директорів відділу освіти Сокальської РДА, заступник голови Ради директорів Великомостівського освітнього округу, член виконавчого комітету Сілецької сільської ради.
 
За час роботи на посаді директора згуртував навколо себе творчий колектив, професіоналів, однодумців. Це перспективний, енергійний вчитель, чуйна і щира людина, керівник творчого пошуку та новизни педагогічного мислення.
 
 У стінах Верховної Ради України Петро Побережник мав честь спілкуватися з Головою Верховної Ради та з кращими педагогами України, виступати на засіданні круглого столу і нагороджений відзнакою та премією Верховної Ради України.
 
Галина ГІБЛЯК, завідувач  районного  методкабінету.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

МЗС попереджає українців про “тихий страйк” польських митників на кордоні

Польські митники оголосили “тихий страйк” – ...