Home / Короткий огляд подій / Львівська вугільна компанія частково виплатила борги по зарплаті

Львівська вугільна компанія частково виплатила борги по зарплаті

Прокуратура Сокальського району в ході здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів про працю із залученням спеціалістів з Територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області, Західної міжрегіональної державної інспекції нагляду у вугільній промисловості та управління соціального захисту населення Сокальської РДА провела перевірку на ПАТ «Львівська вугільна компанія».

В ході перевірки встановлено, що в період січеньберезень 2014 року працівникам ПАТ «Львівська вугільна компанія заборгованість по заробітній платі не виплачувалась, внаслідок чого порушено ст. ст. 115, 116 Кодексу Законів про працю та ст. 24 Закону України «Про оплату праці», щодо строків виплати заробітної плати. Зокрема, на початок перевірки сума заборгованості з заробітної плати склала 6703,0 тис. грн.

На усунення виявлених порушень прокуратура району внесла подання у ПАТ «Львівська вугільна компанія» з вимогою вжити невідкладних та дієвих заходів з усунення виявлених порушень законів, а також причин та умов, що їм сприяли. Окрім цього, прокуратура району за фактом невиплати заробітної плати працівникам ПАТ «Львівська вугільна компанія» розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 Кримінального кодексу України, та за фактом грубого порушення законодавства про працю службовими особами ПАТ «Львівська вугільна компанія» розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України.

За втручання прокуратури району заборгованість із заробітної плати на ПАТ «Львівська вугільна компанія» була частково погашена на суму 1277,7 тис. грн. і складає 5425,3 тис. грн.

Георгій НЕКРИЛОВ, прокурор району, радник юстиції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...