Home / Короткий огляд подій / Мер Червонограда став кавалером ордена «За заслуги»
Андрій Залівський

Мер Червонограда став кавалером ордена «За заслуги»

Мер міста Червоноград Андрій Залівський став кавалером ордена “За заслуги”  ІІІ ступеня згідно Указу Президента України №415/2018 .

Як вказано в Указі, мера міста нагороджено за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм :

орден за заслуги 3 ступеняНагадаємо, що Орден «За заслуги» I, II, III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності, Почесна відзнака Президента України. До нагороджених орденом «За заслуги» прирівнюються особи, нагороджені Почесною відзнакою Президента України (заснована 18 серпня 1992 року).

Особи, нагороджені Почесною відзнакою Президента України, іменуються кавалерами ордена «За заслуги» і зберігають право носіння вручених їм знаків Почесної відзнаки Президента України. У зв’язку із встановленням у 1996 р. ордена «За заслуги» припинено нагородження Почесною відзнакою Президента України.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сумах ліцеїсти «Кадетського корпусу» та прикордонники провели акцію, спрямовану на підтримку бійців у зоні проведення ООС

Державна прикордонна служба України продовжує опікуватися ...