Home / Короткий огляд подій / Угринівська школа на Сокальщині має найбільшу потребу у фінансуванні на одного учня у район

Угринівська школа на Сокальщині має найбільшу потребу у фінансуванні на одного учня у район

13 червня 2018р., у середу, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, зустрівся із громадою села Угринів.

Головним питанням зустрічі було оптимізація навчального закладу “Угринівська загальноосвітня школа І ступеня Сокальської районної ради Львівської області”.

У зустрічі, з жителями села та батьками учнів, взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської РДА Микола Поліщук, головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА Леся Ковалишин та голова Хоробрівської сільської ради Володимир Сава.

Батьків та жителів села Угринів було ознайомлено із фінансовою складовою закладу освіти, в якому на даний час навчається лише 10 учнів, а склад персоналу (навчальний та обслуговуючий) налучіє 8 осіб.

У ході зустрічі було обумовлено фінансові видатки у майбутньому на установу та колектив, адже Угринівська школа має найбільшу  потребу у фінансуванні на одного учня у район.

Зазначимо, що 27 вересня 2017 року, Сокальська районна рада прийняла рішення про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області  шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальському районі 9 листопада відбудуться планові відключення електроенергії

Інформація про планові відключення електропостачання на ...