Home / Короткий огляд подій / Монастир Сокальської виправної колонії хочуть віддати громаді

Монастир Сокальської виправної колонії хочуть віддати громаді

Монастир, у якому діяла Сокальська виправна колонія № 47, планують віддати громаді. Про це сьогодні на президії Львівської облради повідомив начальник управління Департаменту виконання покарань у Львівській області, депутат ЛОР Михайло Дзюдзь, інформує кореспондент Вголосу.

Дзюздь нагадав, що з 1958 року на території монастиря діяла в’язниця. Спочатку там була жіноча, потім чоловіча колонії. Протягом останніх років у колонії знаходилось 122 особи, серед яких 68 людей – засуджені до довічного позбавлення волі.

«Частина ув’язнених розміщується в нас, і ще частина була розіслана по кількох виправних установах України. Головне, що вдалося зберегти життя засуджених і наших працівників. Сьогодні службою розглядається питання про те, щоб передати монастир у власність громади і більше не повертатися до питання розташування там в’язниці. Згода з цього питання є», – розповів Михайло Дзюздь.

Він додав, що крім поточних ремонтів у приміщеннях, де утримували довічно ув’язнених, жодних ремонтних робіт у колонії не проводили. Водночас, за словами Михайла Дзюдзя, у монастирі є «серйозні речі, цікаві фрески», які можуть стати ще одним надбанням культурно-історичної спадщини регіону.

За інформацією видання Вголос

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...