Home / Стислий огляд подій / Можна і роботу мати, і не бідувати

Можна і роботу мати, і не бідувати

 Одним із найбільш дієвих способів зниження рівня безробіття є залучення пошуковців праці до організації власної справи. Самозайнятість дозволяє повною мірою задіяти індивідуальні, фізичні й розумові здібності людини, вирішити питання джерела існування тощо.

 
Власне, про ці важливі речі йшлося на тренінгу “Започаткування малого бізнесу у тваринництві”, що відбувся у Сокальському районному центрі зайнятості за участю представників БО «Львівська аграрна дорадча служба». Ця благодійна організація реалізує на Львівщині проект розвитку фруктовоовочевого та молочного секторів «АгроЛьвів». Її керівник Іван Паньків презентував програму уряду Канади «Підвищення конкурентоспроможності молочного сектора в Україні». При тім особливо наголосив, що основна її мета – допомогти господарствам (насамперед, мікромалим і середнім), фізичним особампідприємцям і господарямодноосібникам збільшити додану вартість продукції через більш ефективну співпрацю з переробними підприємствами, оптовими ринками та іншими учасниками ланцюгів постачання. Він також навів успішні приклади тваринників, котрі отримали допомогу і таким чином вирішили низку організаційних питань. Створення господарства на 510 корів цілком можливе для сільської сім’ї, воно приноситиме прибуток і зиск.
 
Консультант аграрної дорадчої служби Віталій Степанович зацікавив безробітних розповіддю про розвиток бізнесу з відгодівлі свиней і курейнесучок, які можуть забезпечити достаток малому підприємству.
 
Захід виявився вдалим. Кожний присутній почерпнув багато потрібної інформації, що спонукало до аналізу власних можливостей і наводило на думку продовжити хліборобські традиції дідівпрадідів. Не один краянин висловлювався про те, що на селі можна справно господарювати і отримувати з цього прибуток.
 
Лілія ШУНЬКІНА, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...