Home / Стислий огляд подій / На черговій нараді у Львівської ОДА розглядалися питання про права споживачів та культурну спадщину

На черговій нараді у Львівської ОДА розглядалися питання про права споживачів та культурну спадщину

Вже традиційну щопонеділкову селекторну нараду вів голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк. Представництво сокальської влади у студії очолював голова райдержадміністрації Микола Мисак. Також були присутні голова районної ради Ігор Дацюк, перший заступник голови РДА Володимир Катерина, керівник апарату РДА Марія Христинич, начальник управління економіки Наталія Лагода, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Мирослава Баралус, начальник відділу культури Лариса Фарин.

На нараді розглянули такі питання: про стан справ з дотриманням прав споживачів у Львівській області; про стан дотримання стандартів на виробництві, а також метрологічну діяльність у Львівській області; про інвентаризацію об`єктів охорони культурної спадщини, що мають інвестиційну привабливість; про надзвичайні ситуації, які мали місце в області з 7 по 13 лютого 2011 року.

З усіх питань, які розглядали, голова ОДА Михайло Цимбалюк давав оцінку діяльності тих чи інших підрозділів. Досить критично він оцінив ситуацію, яка стосувалась перших двох питань щодо прав захисту споживачів, підкресливши, що громадськість чекає дієвих дій від чиновників, які очолюють ці ділянки роботи.

Наш район позитивно відзначено серед кількох інших щодо надання вчасно фахової ґрунтовної інформації стосовно інвентаризації об`єктів культурної спадщини, що мають інвестиційну привабливість.

Оксана ПРОЦЬ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...