Home / Короткий огляд подій / На Львівщині завершився перший етап щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

На Львівщині завершився перший етап щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

На Львівщині завершився перший етап  щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", який проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19 вересня 2007 року № 1152.

У І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у Львівській області 2011 року взяло участь 140 державних службовців. З них 122 державних службовці райдержадміністрацій області та 18 державних службовців обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів.

Зокрема, переможцями першого туру визнано: у номінації "Кращий керівник"  начальника управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації Володимира Огінського; у номінації "Кращий спеціаліст"  головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сокальської райдержадміністрації Марію Мельник.

Додаткову інформацію про проходження Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" на Львівщині можна отримати на офіційному сайті Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області www.guds.gov.ua/sub/lvovska.

Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області.
 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

19 жовтня синоптики прогнозують на Львівщині суху та сонячну погоду

Сьогодні у Львівській області синоптики прогнозують ...