Home / Короткий огляд подій / На прийомі в очільника обласної поліції

На прийомі в очільника обласної поліції

12 лютого у приміщенні Сокальського відділення поліції т. в. о начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія провів особистий прийом громадян згідно з попереднім записом. Можливістю поспілкуватися з ним скористались семеро сокальчан, котрі виявили бажання поділитися наболілим та отримати допомогу у вирішенні проблем.

Мешканець с. Борятин Остап Сидоряк скаржився на роботу приватної фірми, яка займається ремонтом доріг, а також мав претензії до роботи слідчого Сокальського райвідділу, який, на його думку, незаконно закрив кримінальну справу по факту побиття заявника одним з чиновників. Пан Остап емоційно розповідав про стан розслідування оцих справ, полковник міліції обіцяв посприяти у вирішенні питань громадського активіста.

Мешканець с. Піддубне Володимир Павлів (на фото) скаржився на слідчого, який уже 2,5 роки розслідує кримінальну справу. На його думку, вмисне затягують досудове розслідування. Д. Загарія доручив обласному слідчому управлінню розібратись у цій справі.

Голова Громадської ради при Сокальському райвідділі Віталій Василишин прийшов до полковника Загарії, щоб з’ясувати, як далі діяти громадській раді. А також скаржився на те, що немає реакції правоохоронців на факти побиття його на шахті «Надія» та наїзд на нього автомобілем, внаслідок чого отримав незначні травми. Д. Загарія запевнив, що кримінальні справи розслідують та повідомив, що в Сокальський райвідділ поліції найближчим часом буде призначено нового начальника слідчого відділу.

Голова громадського формування «Сокальська варта» Степан Пенцак розпитував про спільну роботу поліції та членів громадського формування. Оскільки в районі почали працювати групи швидкого реагування, а члени громадського формування не мають права сідати в їх службові автомобілі, то він запитував, як далі діяти. Очільник обласної поліції сказав, що до проведення рейдів, піших патрулів, а також під час масових заходів поліція обов’язково залучатиме громадські формування.

Також громадяни зверталися з іншими питаннями, особистими проблемами, які виникають у повсякденному житті – це конфліктні ситуації через неприязні стосунки між громадянами, а також стосовно розслідування кримінальних проваджень. Кожному, хто побував на особистому прийомі, начальник обласної поліції відповів кваліфіковано та обгрунтовано.

Полковник поліції Дмитро Загарія запевнив присутніх на прийомі громадян, що жодне звернення він не залишить поза увагою.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...