Home / Короткий огляд подій / На Сокальщині 14 дітей-сиріт не забезпечені житлом

На Сокальщині 14 дітей-сиріт не забезпечені житлом

На обліку служби у справах дітей Сокальської райдержадміністрації перебуває 140 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 19 дітям житло належить на праві приватної власності, 107 дітям  на праві користування. 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не забезпечені житлом. 10 дітей перебувають на квартирних чергах при виконкомах сільських, селищної та міських рад. Служба у справах дітей розробила проект Програми забезпечення соціальним житлом дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Однак Програма не подавалась на погодження голові райдержадміністрації, оскільки відомо, що на обласному рівні підготовлена відповідна обласна програма. 7 березня 2013 року

Програма забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розглядалась на засіданні профільної комісії Львівської обласної ради. Після затвердження обласної програми, проект районної програми буде відкориговано і внесено на погодження голові райдержадміністрації.

Про це йшла мова на нараді щодо забезпечення житлом дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В ній взяли участь заступник голови РДА Лариса Фарин, заступник голови районної ради Володимир Чуб, в. о. директора РЦСССДМ Ігор Дещаківський, головний спеціалістюрист служби у справах дітей Оксана Шклянка. Вела її голова райдержадміністрації Наталія Карташова.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...