Home / Короткий огляд подій / На Сокальщині відбулася велопроща

На Сокальщині відбулася велопроща

8 червня відбулася молодіжна велопроща за мир і соборність України з м. Сокаля до цілющого джерела в с. Острів.

Про це повідомляє прес-служба Сокальсько-Жовківської Єпархії.

Духовна мандрівка розпочалась спільною молитвою біля Катедрального храму свв. апп. Петра і Павла. Отримали настановчі слова від о. Ярослава Валюха, відтак сформувалася колона з 50 велосипедистів у напрямку до села Острів. Дистанція, яку потрібно подолати учасникам прощі, становила понад 20 км. Велопрощу супроводжував міліційний дорожний патруль.

Дорогою до Острова велопрочани мали також зупинку у с. Забужжя, де зустрілися з місцевою молоддю – 30 сміливців, яких провадив о. Йосип Скоробогатий. Спільно молилися на могилі Валентина Прихід, який загинув під час жорстоких боїв українських силовиків із терористами, що точилися поблизу висоти Савур-Могила в Донецькій області. У молитві згадували усіх убієнних на Сході країни, найкращих синів нашого народу, які, не шкодуючи власного життя, захищають нас.

Приїхавши до пункту призначення, залишивши своїх «коней», усі спільно поспішили до каплиці з цілющою водою, щоб там подякувати Богу за те, що супроводжував протягом усієї дороги, промовляв до у тиші та в науках отців.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Шахтарям ДП Львівугілля повністю погасили борг по зарплаті за січень 2018 року

В понеділок, 12 березня за інформацією ...