Home / Короткий огляд подій / На Сокальщині є актуальною проблема поводження з твердими побутовими відходами

На Сокальщині є актуальною проблема поводження з твердими побутовими відходами

Відбулося засідання робочої групи по реалізації районної Програми поводження з твердими побутовими відходами, яка прийнята на сесії районної ради. В засіданні взяли участь члени робочої групи: заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник голови райдержадміністрації Ігор Махашілов, начальник управління економіки РДА Наталія Лагода, начальник відділу регіонального розвитку містобудування та архітектури РДА Мирослава Баралус. Активно долучилися до роботи також голова бюджетної комісії районної ради Сергій Костюк, директор КП "Сокальжитлокомунсервіс" Богдан Леськів та лікар загальної гігієни райсанепідстанції Тарас Шавалюк.

У районі необхідно працювати над створенням схеми санітарної очистки населених пунктів, локальних зон, сортувальних полігонів по збиранню сміття для майбутньої утилізації тощо. А в Сокалі на часі питання роздільного збору сміття та його утилізації на основі сучасних технологій. Про це інформував директор "Сокальжитлокомунсервісу" Б. Леськів.

Винесено рекомендації санітарній службі, адмінкомісіям виконавчих органів місцевих рад про необхідність притягнення до адміністративної відповідальності за порушення у поводженні з побутовими відходами. Робоча група звертається до територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчих структур, підприємств і організацій району проводити роз’яснюючу та інформаційну роботу щодо необхідності зміни ставлення мешканців до поводження з сміттям та побутовими відходами.

Проблему поводження з твердими побутовими відходами визнано актуальною. Прийнято рішення вивчити досвід районів, які краще вирішують ці питання, щоб виробити стратегію дій на перспективу на Сокальщині.

Вл. інф.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Нелегальних мігрантів з Марокко та Індії виявили прикордонники на пункті пропуску «Устилуг»

В мікроавтобусі «Mercedes», який прямував до ...