Home / Короткий огляд подій / На Сокальщині сім земельних ділянок виставлені на аукціон

На Сокальщині сім земельних ділянок виставлені на аукціон

27 лютого голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай спільно із головою районної ради Миколою Паськом, заступником голови РДА Миколою Поліщуком,  та заступником голови районної ради Василем Бойком провів нараду із керівниками установ і організацій району.

В ході наради керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання.

Заступник начальника фінансового управління РДА проінформувала про те, що станом на 26 лютого бюджет району виконано на 119,4%, що становить 39,5 млн.грн, районний бюджет – на 118,7%, що становить 27,8 млн.грн.

Заступник управління – начальник відділу у Сокальському районі міськрайонного управління у Сокальському районі та м.Червонограді головного управління держгеокадастру у Львівській області проінформувала про те, що сьогодні головне управління держгеокадастру у Львівській області проводить аукціони щодо продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Зокрема, по Сокальському районі 7 земельних ділянок загальною площею 154 га.

На Сокальщині сім земельних ділянок виставлені на аукціон, щодо продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...