Home / Короткий огляд подій / На Сокальщині встановлять рекорд України

На Сокальщині встановлять рекорд України

На Сокальщині встановлять рекорд України

У суботу, 14 квітня, у м. Великі Мости Львівської області відбудеться встановлення нового рекорду України «Висадка найдовшої алеї лип» у категорії «Жива природа».

Відтак, алею висаджуватимуть вздовж дороги Р-15 Ковель – Володимир – Волинський – Червоноград – Жовква від м. Великі Мости до початку території Жовківського району. Кількість дерев – 1200 штук.

Запланована загальна протяжність липової алеї з двох сторін –  5 км 600 м.

Станом на 12 квітня Експертна Рада Національного реєстру рекордів України розглянула можливість встановлення заявленого рекорду і прийняла рішення щодо можливої реєстрації рекорду в номінації “Висадка найдовшої алеї лип”.

Нагадаємо, 21 квітня 2017 року, в рамках відзначення Всевітнього дня Землі на Сокальщині висадили липову алею (висадили близько тисячі лип). Участь в екологічній акції взяли представники Сокальської районної ради,  СРДА, районні депутати дорожники та лісники Державного підприємства «Жовківське лісове господарство». Висадили липи в урочищі Чорний ліс «Жовківського держлісгоспу», вздовж дороги Р 15, в районі від села Сілець до міста Великі Мости, протяжністю більш як 2 кілометри.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Нелегальних мігрантів з Марокко та Індії виявили прикордонники на пункті пропуску «Устилуг»

В мікроавтобусі «Mercedes», який прямував до ...