Home / Короткий огляд подій / На вивезення пестицидів виділено кошти

На вивезення пестицидів виділено кошти

Голова райдержадміністрації Микола Мисак провів робочу нараду за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Катерини, Наталії Карташової, Ігоря Махашілова, керівника апарату РДА Марії Христинич, начальників управлінь, відділів та служб райдержадміністрації. Розглянуті наступні питання: про підсумки проведення місцевих виборів 31 жовтня; про виконання районного бюджету; про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах району; про вивезення пестицидів тощо.

За інформацією начальника управління економіки РДА Наталії Лагоди станом на 1 листопада 2010 року заборгованість з виплати заробітної плати в районі становить 4058,2 тис. грн., що на 36,9 тис. грн. більше, ніж станом на 1 жовтня. Найбільшим боржником й надалі залишається ВАТ "Червоноградська автобаза" (3884,2 тис. грн.).

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Махашілов повідомив, що з обласного бюджету виділено 115 тис. грн. на вивезення пестицидів з сіл Реклинець та Межиріччя (загальна кількість пестицидів майже 6 тонн).

Керівники підрозділів прозвітували про виконану за тиждень роботу та про основні проблемні питання

Вл. інф.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Волонтери районної асоціації інвалідів взяли участь у тренінгу

28-29 травня найактивніші волонтери Сокальської районної ...