Home / Короткий огляд подій / Податкова міліція інформує

Податкова міліція інформує

Виявлено злочин у сфері оподаткування:

Працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград за дев’ять місяців 2012 року виявили 23 злочини у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків по порушених кримінальних справах на суму 19 млн. 739 тис. грн.

Пенсійний фонд України недоотримав:

У вересні 2012 року за матеріалами, зібраними відділом податкової міліції ДПІ у м. Червоноград, порушено кримінальну справу за статтею 212-1 ч. 3 Кримінального кодексу України по одному з підприємств Сокальського району, яке не сплатило єдиного внеску на загально-ообов’язкове державне страхування на суму 2 млн. 704 тис. грн.

Операція “Акциз” була результативною:

За січень-вересень цього року працівники відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград провели відповідні заходи, спрямовані на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено та вилучено таких підакцизних товарів на загальну суму 1 млн. 839 тис. грн., порушено шість кримінальних справ за ст. 204 ч. 3 Кримінального кодексу України.

Понад вісім мільйонів гривень – до держбюджету:

В ході проведення заходів за участю працівників відділу податкової міліції ДПІ у м. Червоноград на території обслуговування протягом дев’яти місяців цього року забезпечено надходження коштів до Державного бюджету на суму 8 млн. 868 тис. грн.

Ростислав ЮРИСТОВСЬКИЙ, в. о. начальника ВПМ ДПІ у м. Червоноград Львівської області ДПС, підполковник податкової міліції.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА звітував про роботу у 2017 році

У понеділок, 12 березня, відбувся звіт ...