Home / Короткий огляд подій / Про порушення режиму в Сокальській виправній колонії №47

Про порушення режиму в Сокальській виправній колонії №47

Прокуратура району провела перевірку дотримання вимог кримінально-виконавчого законодавства в частині забезпечення режиму та основних його вимог в Сокальській ВК №47.

Так, всупереч ст. 94 Кримінально-виконавчого кодексу Ук­раїни, дільниці карантину, діагностики і розподілу, посиленого контролю протягом тривалого часу, після пожежі в колонії 27 березня 2013 р., не ізольовані одна від одної та містяться у приміщеннях камер дисциплінарного ізолятора, чим грубо порушуються права засуджених.

Також, всупереч вимогам ст. 6 Кримінально-виконавчого кодексу України із злісними порушниками режиму відбування покарання в Сокальській ВК №47 неналежно проводять щомісячні профі­лактичні бесіди, не вживають заходів для виправлення вказаної категорії засуджених, не здійснюють належної профі­лактичної діяльності, виконання якої забезпечується перш за все засоба­ми профілактичного впливу та сумлінним ставленням працівни­ків колонії до виконання своїх функціональних обов’язків, що не сприяє перевихованню засуджених.

Окрім цього встановлено, що установа не повною мірою забезпечена спеціальними засобами захисту, передбаченими ст. 106 Кримінально-виконавчого кодексу України, чим порушу­ються права засуджених на особисту безпеку.

За результатами проведеної перевірки на усунення виявлених порушень прокуратурою району внесено подання в Сокальську ВК №47.

Олег ХОПТА,
старший прокурор прокуратури Сокальського району.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській райдержадміністрації відбулося представлення новопризначеного військового комісара району

8 жовня в Сокальській райдержадміністрації відбулося ...