Home / Короткий огляд подій / Не міліє ріка людської пам’яті.

Не міліє ріка людської пам’яті.

 Патріотичний дух витав у Народному домі с. Хлівчани. Його підтримували і молодь, і люди старшого покоління, складаючи данину пам’яті борцям за волю України. Зі сцени лунали патріотичні пісні, художнє слово і спогади, спогади… Вихідці з нашого села теж були вояками УПА, поклали життя за волю рідного краю. Пам’ять про них присутні вшанували хвилиною мовчання.

 
Власні вірші прочитав Степан Хомин. Він запропонував нові, маловідомі пісні, які народжувались у тюрмах. Їх виконали Оля Бігун, Наталя Білоус, Орися Бігун. Активним учасником дійства була родина Сироїжків.
 
Люди старшого покоління передавали присутнім свій настрій. Вони ще пам’ятають ті часи страху і болю. І нині не дадуть погасити свічку пам’яті.
 
Наймолодші учасники свята – Юля Пащук, Ганнуся Макух, Богданка Бубній, Таня Павлів, Роксолана Марко щедро переплітали пісні поезією. Зі словом до парафіян звернувся настоятель місцевої церкви о. Андрій. Мерехтіли свічки, схилили національні прапори, промовляли молитву уста…
 
Не міліє ріка людської пам’яті.
 
Марія ПАВЛОВА, бібліотекар села Хлівчани.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...