Home / Короткий огляд подій / Не рубай ялинку!

Не рубай ялинку!

Наближаються Новорічні й Різдвяні свята. І вже традиційно, кожен з нас захоче мати у своїй святковій оселі зелену красуню. Ялинки продаватимуть у спеціально відведених місцях  Лісогосподарському підприємстві "Галсільліс" (вул. Горького 8 "а"), а також будуть імпровізовані ялинкові базарчики по вул. Тартаківській, біля школиінтернату та неподалік старого цвинтаря. Приблизна гуртова ціна однієї ялинки – 52 грн. з ПДВ. А вроздріб  вартість ялинки до 1 м – 35 грн., сосни – 30 грн. Кожна ялинка чи сосна повинні бути з чіпом та клеймом.

Тому попереджаємо, що категорично заборонено самовільно вирубувати ялинки у лісах і шкодити природі та лісовим господарствам.

Буде створена комісія з представників лісової охорони, працівників міліції, державної екологічної інспекції у Львівській області, представників громадських організацій. На дорогах, автобусних та залізничних станціях організовуватимуть спеціальні пости для перевірки документів на право перевезення та реалізації ялинок.

Порушників притягатимемо до відповідальності згідно з Постановою Кабінету міністрів України "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісовому господарству", штраф може становити 500 грн.

Принагідно вітаю всіх мешканців Сокальщини з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. Здоров`я, щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам.

Андрій МИКИТЮК, головний лісничий Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Іван ПЕТРАШ, лісничий Сокальського ЛМГ ДП "Радехівське лісомисливське господарство".

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

МЗС попереджає українців про “тихий страйк” польських митників на кордоні

Польські митники оголосили “тихий страйк” – ...