Home / Короткий огляд подій / Тиждень духовності відбувся у Тудорковицькій і Войславицькій школах

Тиждень духовності відбувся у Тудорковицькій і Войславицькій школах

У Тудорковицькій і Войславицькій загальноосвітніх школах III ст. провели тиждень духовності. Усі заходи були спрямовані на відзначення року християнського покликання мирян, року святих Таїнств та 120річчя від дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Тиждень розпочався духовною наукою, яку провів настоятель храму о. Степан Ділай – «Хресту Твоєму полконімося, Владико!». Священик своєю наукою намагається достукатися до кожного дитячого серденька сповняти Заповіді Божі, щоб зростати на потіху батькам. Поблагословив усіх дітей здобувати добрі знання, аби навчались пізнавати дорогу життя до Бога. Під керівництвом вчителя християнської етики Світлани Хоми підготували і провели для учнів та батьків усний журнал «Хресна дорога. Тернистий шлях Ісуса Христа, сина Божого» та духовну науку для батьків – «Християнське виховання в родині».

Цікаво пройшла зустріч учнів школи із сестрами Згромадження сестер Пресвятої Родини. Їхня тепла духовна розмова надовго залишиться в дитячих душах і серцях.

В цікавій формі учні відгадували питання вікторини «Чи знаєш ти святі тайни?», а також були представлені малюнки «Моя родина – Божий дар». У дні Великого посту ми переживаємо страсті Христові, і просимо у Матінки Божої, щоб опікувалася нами, коли ми несемо свій Хрест.

Стефанія ОПУЛЬСЬКА, вчитель Тудорковицької школи.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Волонтери районної асоціації інвалідів взяли участь у тренінгу

28-29 травня найактивніші волонтери Сокальської районної ...