Home / Короткий огляд подій / Тиждень імунізації проходить з 22 до 28 квітня

Тиждень імунізації проходить з 22 до 28 квітня

Незважаючи на значний успіх, досягнутий медициною в попередженні інфекційних захворювань, у наш час у країнах, де недоступна вакцинація, мільйони продовжують хворіти і вмирати від інфекційних хвороб. Ризик виникнення спалахів захворювань та епідемій зберігається серед дітей і дорослих, які незахищені щепленнями. Останній приклад – спалах кору в європейських країнах.

Застосування вакцин запобігає щорічно 3 млн. смертельних випадків у світі, рятує 750 тис. дітей від тяжких ускладнень, що виникають в результаті небезпечних інфекційних хвороб. Ризик виникнення спалахів інфекційної хвороби буде мінімальним у тому випадку, якщо кількість щеплених дітей досягне 90 відсотків. Таке охоплення вакцинацією формує «колективний імунітет», який захищає від інфекційних хвороб дітей і дорослих.

В Україні відповідно до Національного календаря у перший день життя дитини починають вакцинацію проти гепатиту В, на 35ий – в пологовому будинку роблять щеплення проти туберкульозу. Планову вакцинацію проти найбільш небезпечних інфекцій – коклюша, правця, дифтерії, поліоєміліту, гемофільної інфекції типу В починають з трьох місяців життя малюка. В однорічному віці проводять вакцинацію проти кору, паротиту, краснухи; в 67річному – ревакцинацію проти вище названих інфекцій.

Ці щеплення є основними і обов'язковими. Їх проводимо у всіх медичних закладах Сокальщини.

Олександра КОЗИЦЬКА,завідувач дитячої консультації Сокальської поліклініки. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...