Home / Короткий огляд подій / Незадовільна робота контролюючих органів району

Незадовільна робота контролюючих органів району

 Прокуратура району здійснює постійний контроль за додержанням вимог чинного законодавства України про адміністративні правопорушення органами контролю району при реалізації останніми своїх повноважень.

 
Зокрема, проведено перевірки додержання вимог адміністративного законодавства в Управлінні ветеринарної медицини у Сокальському районі, Сокальському РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області, ДЗ «Сокальська районна санітарно-епідеміологічна станція», ДПІ у Сокальському районі, ДЛГП «Галсільліс» при виявленні останніми адміністративних правопорушень, складанні відповідних протоколів, розгляді адмінсправ та притягненні винних до відповідальності, передбаченої Кодексом України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП).
 
Типовими порушеннями, допущеними службовими особами вказаних органів контролю, є неналежне оформлення адмінпротоколів, розгляд адміністративних справ, винесення постанов про накладення адмінстягнень з порушеннями вимог КУпАП, відсутність контролю за виконанням накладених на правопорушників адмінстягнень, неналежний облік адмінматеріалів. Вказана ситуація свідчить про неналежний рівень знання службовими особами органів контролю вимог КУпАП, сприяє затягуванню розгляду адміністративних справ, не усуненню виявлених порушень закону та тривалому ухиленню осіб, що їх допустили, від адміністративної відповідальності.
 
На усунення виявлених порушень у вищевказані органи контролю внесено 5 подань, за якими до відповідальності на даний час притягнено 6 осіб, що допустили порушення адмінзаконодавства, опротестовано 3 незаконні постанови органів контролю, які скасовано.
 
Ярослав ГАРАСИМЧУК,прокурор прокуратури Сокальського району.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...