Home / Короткий огляд подій / Незаконні роботи на Бояницькому шламонакопичувачі тривають

Незаконні роботи на Бояницькому шламонакопичувачі тривають

Минулого тижня в Сокальській райдержадміністрації відбулась чергова нарада, на якій розглядали питання щодо незаконної діяльності ТзОВ "Пром Інвест Капітал" на Бояницькому шламонакопичувачі, що на території Савчинської сільської ради.

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Кущак повідомив, що створено робочу групу, скеровано листи і звернення у різні інстанції. Але це не дало бажаного результату, бо ТзОВ "Пром Інвест Капітал" і надалі проводить роботи, хоч і не має на це відповідних документів.

Землевпорядник Савчинської сільської ради, депутат районної ради Василь Панченко підтвердив, що підготовчі роботи на шламонакопичувачі і надалі тривають. Коли працівники сільської ради розмовляють з власником шламонакопичувача і представником ТзОВ "Пром Інвест Капітал", то ті запевняють, що документи уже майже готові і будуть представлені керівництву Сокальської райдержадміністрації.

Як зазначив заступник голови районної ради Володимир Чуб, в районну раду постійно звертаються обурені мешканці сіл, і прийде весна  люди вийдуть на пікет, бо власник шламонакопичувача і представники ТзОВ "Пром Інвест Капітал" не зважають на їх думки, а діють порейдерськи.

На вівторковій нараді голова РДА Наталія Карташова повідомила, що відповідний лист буде скеровано на ім’я голови Львівської ОДА Михайла Костюка, адже у райдержадміністрацію документів на роботи на шламонакопичувачі не представлено і донині.

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...