Home / Короткий огляд подій / НЛО літало над Сокалем?

НЛО літало над Сокалем?

Останнім часом з екранів телевізора, на сторінках газет звучать повідомлення про те, що в тому чи іншому місті люди бачили неопізнані літаючі об’єкти. Я це все сприймала досить скептично, доки сама не побачила справжнє НЛО.

27 червня ввечері, приблизно о 22.30 год, вийшла на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям. Недалеко від мене на лавочках відпочивали молоді юнаки і дівчата. Посидівши кілька хвилин на лавочці, підняла очі в небо, щоб подивитись на зорі, а побачила… НЛО. Я вирішила покликати сусідів, але подумала, що поки по них побіжу, літаюче небесне тіло може зникнути, тому продовжувала за ним спостерігати. Велика вогняна куля все ближче наближалась до землі, вона була круглої форми, оранжево-червоного кольору, чимось схожа на тарілку і палала. Я підійшла до хлопців і дівчат, кажу, що до нас прилетіли інопланетяни, а вони не повірили, кажуть, що це, мабуть, ракета. Коли почала показувати в небо, то НЛО зупинилося зовсім низько над землею. Кілька хвилин воно не рухалося, а тоді раптово полетіло високо в небо.

А 1 липня моя донька з чоловіком, які проживають по вул. Героїв УПА, і другом приблизно в цей же час, вийшли на балкон і побачили три палаючі тарілки, але вони були високо в небі.

Думаю, це нам ідуть якісь сигнали з неба. Мабуть, інопланетяни вивчають нашу землю, територію.

Галина ХОМА, жителька м. Сокаль.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині горів торф

10 листопада у Сокальському районі сталася ...