Home / Короткий огляд подій / НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ФАПУ У БОБ’ЯТИНІ

НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ФАПУ У БОБ’ЯТИНІ

Святкування 19 річниці Незалежності України розпочалося з молитви за Україну у храмах сіл Боб’ятин та Ле-щатів. Після Богослужіння про-цесії пройшли вулицями сіл до могил Борцям за волю України, де відбулися молебні, у яких поіменно згадані односельці, що в різний час віддали своє життя за Україну.

Визначною подією також стало посвячення нового відремонтованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту у с. Боб’ятин. Відтепер ФАП знаходиться у приміщенні адміністративного будинку у центрі села. Це стало можливим завдяки тому, що пайовики селянської спілки «Пере-мога» передали частину своїх майнових паїв у комунальну власність територіальної гро-мади, а района рада виділила необхідні кош-ти на капітальний ремонт даного приміщення.

Введення в експлуатацію нового приміщення ФАПу у Боб’ятині дасть змогу значно якісніше надавати першу медичну допомогу жителям сіл Боб’ятинської сільської ради та покращити умови праці медичних працівників.

З цієї нагоди на урочистість прибули депутат обласної ради М. Христинич, заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ М. Кріль, депутат Сокальської районної ради В. По-лянчук. Вони привітали жителів села із святом Не-залежності України, та з відкриттям нового приміщення ФАПу у с. Боб’ятин.

Парох с. Боб’ятин, отець П. Палюх освятив приміщення та висловив побажання, щоб сюди часто навідувалися люди тільки з ме-тою профілактичних заходів щодо поперед-ження захворювань.

Ввечері у Народних домах Боб’ятина та Лещатова відбулися святкові концерти.

Іван МOНЯНЧИН, Боб’ятинський сільський голова.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Парламент прийняв законопроект щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі

За ініціативою народного депутата України, голови ...