Home / Стислий огляд подій / НОВИЙ ФАП «ПРОПИСАВСЯ» У ГЛУХОВI

НОВИЙ ФАП «ПРОПИСАВСЯ» У ГЛУХОВI

Ще донедавна жителі Глухова не могли і подумати, що у них буде фельдшерсько-акушерський пункт. Досі, щоб отримати медичну допомогу, доводилося добиратися у сусіднє село Ванів, де є найближчий ФАП. Тож селяни йшли на урочистості з нагоди його відкриття як на свято. Місцевий парох – отець Тарас Звір освятив приміщення, а Ванівський сільський голова Галина Пагула та помічник-консультант народного депутата України Степана Курпіля, депутат районної ради (фракція Блоку Ю. Тимошенко) Олег Кожушко привітали медичних працівників – фельдшера Іванну Січевську та санітарку Оксану Рибачук, усіх глухівців із відкриттям медичного закладу. Відтак вони на місці зможуть отримати першу невідкладну медичну допомогу, зміряти кров“яний тиск. Адже у селі проживає понад 150 пенсіонерів, 12 з них – одинокі люди, яким потрібна профілактична медична допомога. Необхідна вона також й немовляткам, яких цьогоріч народилося семеро.

Фельдшерсько-акушерський пункт «поселився» у центрі села у приміщенні, яке уже десять років стояло пусткою. Сільська рада виділила кошти на його ремонт, придбала холодильник, лінолеум, світильники, штори. Приміщення «ожило» і після ремонту готове служити громаді.
Одразу після цієї приємної події у Народному домі відбувся творчий звіт на тему: «Якщо народ сміється, то в нім здорове серце б“ється», який вела Надія Кондратюк. Аматори художньої самодіяльності – Ганна Лех, Оксана Полянська, Євген Турко, Наталія Біньковська, Олег і Ігор Федишини, Андрій Наконечний, Ганна Бусько зіграли виставу «Гарбузове сватання», яка сподобалася усім. Розвеселили глядачів у залі гуморескою «Баба і онук» Марія Заліська і Андрій Васько. Майстерно зіграли сценку «Сусідки» Олеся Федишин та Ольга Васюта. Теплими оплесками зустріли вони й учасників вокального ансамблю – Надію Кочайдовську, Марію Канцір, Ганну та Івана Ярмушинських, Марію Приймак, які під музичний супровід Юрія Ванкевича, виконали низку українських пісень. Концерт вийшов на славу. Усім було весело і додало чимало позитивних емоцій.

Мирослава ОГОРОДНИК, секретар Ванівської сільської ради.
 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчан просять 22 січня вивісити Державний Прапор України на будинках

Звертаємося до громадськості Сокальщини 22 січня ...