Home / Короткий огляд подій / Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

 

 
У Сокалі нещодавно був створений осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», що став на захист прав української молоді та закликав відстоювати інтереси України. Зустріч членів МНК та бажаючих вступити в організацію пройшла 8-9 вересня 2012 р. в урочищі «Валівка».
 
Молодь взяла участь у різноманітних спортивних іграх та семінарах, підготовлених членами Львівського осередку МНК. Тренінг про громадську активність провела Наталя Данилів. Вона розповіла про етапи планування проекту, навчила висловлювати власну думку та відстоювати її, а також пояснила, яким важливим та невід’ємним є зв’язок між всіма членами організації. Назар Франчук та Соломія Фаріон розповіли молодим людям про структуру МНК, її історію та діяльність.
 
Та найбільше учасникам цього дійства сподобались розповіді голови Львівського МНК Андрія Беня, який говорив молоді про вишкільні табори, які організовує організація: «Відвагу», «Повстанську Ватру», «Груби Антонівці», «Росу косу» (для дівчат), «Урай» (для хлопців). Також голова організації зацікавив учасників розповідями про саму організацію та людей, які працюють в ній.
 
Вранці, 9 вересня на молодих сокальчан чекало бойове хрещення – їх перша акція, на якій вони роздавали газету «Терен Україна».
 
Ірина МИХАЙЛОВА,•учениця 11 А класу Сокальського НВК «ЗШ І ІІІ ст. №2 – ліцей».
 
 
 
 
 
 
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету ...