Home / Короткий огляд подій / Про фізичне виховання дітей

Про фізичне виховання дітей

На виконання соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України" та популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, в Сокальській НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4-ліцей" відбувся "круглий стіл" на тему: "Вдосконалення системи фізичного виховання дітей та молоді у навчальних закладах та розвиток дитячо-юнацького спорту".

Його учасниками були: заступник голови райдержадміністрації Лариса Фарин, методист відділу освіти Євген Борнак, вчителі фізичної культури та тренери, фізкультурно-спортивний актив району.

Є. Борнак інформував присутніх про зміни в навчальній програмі для п'ятих класів. Голова методоб'єднання вчителів фізичної культури району Ольга Лаговська доповіла про організацію Олімпійського тижня в навчальних закладах.

Директор ДЮСШ "Соколяни" Роман Плетінка у своєму виступі зазначив про досягнення учнів спортивної школи, а директор ДЮСШ "Буг" Василь Сидор ознайомив присутніх з Положенням про проведення першості шкіл Сокальського освітнього округу з футболу на приз "Шкіряний м'яч".

Вчителі фізичної культури Ольга Лаговська, Ольга Твердовська та Ігор Петришак відзначені грамотами Сокальської райдержадміністрації.

Вл. інф.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Жвирці ремонтуватимуть переїзд через залізничну колію

Залізничний переїзд що знаходиться в смт. ...