Home / Короткий огляд подій / Поводьтесь з вогнем обережно!

Поводьтесь з вогнем обережно!

Керівництво Сокальської міліції вкрай стурбоване ситуацією, що склалась останнім часом в районі з спалюванням сухої трави та небезпечним поводженням з вогнем при складних погодніх умовах. Часто спалювання трави призводить до пожежі розташованих поруч будівель, пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв'язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки. 

Сокальський РВ попереджає, що в зв'язку зі складною пожежонебезпечною ситуацією в районі не рекомендується спалювати суху траву та запалювати вогні в лісах. Також доводимо до відома громадян, що ці правопорушення тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Відповідно до статті 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення самовільне випалювання рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природнього середовища або з порушенням умов такого дозволу тягнуть за собою накладення штрафу.

Згідно з ст. 245 Кримінального кодексу України  знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикорослих рослин на землях сільськогосподарського призначення караються штрафом або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

У зв'язку з цим, працівники Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області звертаються до всіх громадян із застереженням: будьте особливо обережні при поводженні з вогнем; очищайте місце, призначене для вогнища, від сухої трави, гілля; не розкладайте вогнище на торфовищах; не залишайте місце відпочинку, не впевнившись, що вогнище погашене до кінця.

Олександр СІДЕЛЬНИК, т. в. о. начальника міліції громадської безпеки  Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області.       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

В Сокалі відбулось засідання виконавчого комітету ...