Home / Короткий огляд подій / Звернення Держреєстру

Звернення Держреєстру

 Черговий раз наголошуємо на тому, що 28 жовтня 2012 року відбудуться вибори народних депутатів України.

 
Право голосу на виборах депутатів України мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років. Підставою реалізації виборцем свого права на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Виборець може бути включений до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
 
У Сокальському районі функціонує 110 виборчих дільниць.
 
З 8 жовтня 2012 року дільнична виборча комісія надає для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії попередні списки виборців. Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців та про включення до списку виборців.
 
Також повідомляємо, що відповідно до постанови ЦВК від 22 вересня 2012 р. №1046 «Про внесення змін до постанови ЦВК від 13 вересня 2012 р. №893 орган ведення реєстру може змінити місце голосування виборця на іншу звичайну виборчу дільницю з виборів народних депутатів України в межах одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься (крім членів окружних та дільничних виборчих комісій)».
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадмі-ністрації приймає звернення від виборців постійно та надає консультації щодо внесення змін та включення до Державного реєстру виборців.
 
Звертаємося до виборців з проханням перевірити себе і своїх близьких щодо включення та правильності внесення даних до Державного реєстру виборців. Особливо звертаємося до виборців, які не знаходили себе в списках на виборах депутатів до Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, до виборців, які перебували за межами України, які проходили військову службу, відбували покарання та до виборців, які будуть голосувати вперше – просимо знайти час і уточнити інформацію про себе у Державному реєстрі виборців.
 
Перевірити дані можна у Державному реєстрі виборців за адресою: вул. А. Шептицького, 26, м. Сокаль, в приміщенні Сокальської райдержад-міністрації (IV поверх) або зателефонувати на один із номерів: 7-30-57, 7-37-78. З 29 вересня 2012 р. Відділ ведення ДРВ працює без вихідних.
 
Оксана ЗІНЬКО, начальник ВВ ДРВ Сокальської РДА.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

МЗС попереджає українців про “тихий страйк” польських митників на кордоні

Польські митники оголосили “тихий страйк” – ...