Home / Короткий огляд подій / Вартість нерухомості в Криму є необгрунтовано високою

Вартість нерухомості в Криму є необгрунтовано високою

Мати будинок на березі моря, в мальовничому місці, такому, як ПБК, мріють багато сімей. І ринок нерухомості півострова пропонує величезну кількість варіантів самих різних котеджів і квартир.

Будинки продаються і в містах, і в невеликих прибережних селищах. Їх площа може бути і зовсім невеликий, і більше 200 метрів квадратних. В основному, всі ці будови мають якісну обробку і розташовані на земельних ділянках, площа яких становить 6-25 соток. Зведені вони, як правило, в період з 2000 по 2008 рік, і мають часто завищену вартість – 1 – 2 000 доларів за метр квадратний.

Щоб краще розбиратися в питаннях кримської нерухомості, оцінити запропоновані варіанти, подивіться нерухомість Криму на сайті АН Ялта Бест. На цьому сайті багато пропозицій всіх сегментів кримського ринку нерухомості – новобудови, вторинні об’єкти, дачі, котеджі на березі моря і т. д.

Будинки економ-класу і дачні будиночки

Пропозицій будинків економічного класу на ринку зовсім небагато. Їх вартість зазвичай становить не більше 150 000 доларів і, в основному, це будови, побудовані ще за часів Радянського Союзу, а відповідно, і фізично, і морально досить застарілі. Якщо говорити про нерухомість Криму цього сегмента, то, як правило, це будинки в невеликих селищах – Рибаче, Морське, Веселе. Купивши такий будинок, потрібно вкласти чималі кошти в його оновлення, ремонт та оздоблення.

Дачні будиночки півострова – це звичайно будиночки в садових товариствах Євпаторії, Керчі або Феодосії. Особливістю покупки будови в такому товаристві є те, що є обмеження на придбання землі іноземцями. Дачні будиночки представляють собою будівлі, побудовані з різних матеріалів без певного проекту. Час їх зведення – дев’яності роки минулого століття, а вартість – від 15 до 40 000 доларів.
Сучасні новобудови

Багато фахівців рекомендують вибирати нову нерухомість або будувати котедж самостійно тим, для кого Крим привабливий, оскільки хороших пропозицій і за розумною вартості на ринку нерухомості півострова дуже мало. Часто більш вигідним є саме придбання земельної ділянки і будівництво на ньому нового котеджу.

В середньому, побудувати такий котедж можна за три – чотири місяці. При цьому застосовуються сучасні будівельні технології та матеріали – якісні, надійні, довговічні та безпечні для людини. Вартість такої будови розраховується приблизно, як 500 доларів за один метр квадратний площі з обробкою. Крім того, експерти вважають, що для придбання землі зараз найбільш відповідний час.

Так, варіантів стати власником котеджу на узбережжі Чорного моря, в гірських районах або квартири зараз багато, і залишається лише вибрати найбільш привабливий.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальській лікарні можна провести щеплення проти кору та грипу

Шановні пацієнти!!!! В КНП «Сокальській Центральній ...