Home / Короткий огляд подій / ОПЕРАЦІЯ БЮДЖЕТ ТРИВАЄ

ОПЕРАЦІЯ БЮДЖЕТ ТРИВАЄ

В рамках проведення операції «Бюджет» працівники ДПІ у Сокальському районі здійснюють заходи з метою запобігання використання категорії ризикових платників у якості «інструментів» мінімізації сплати податків. В ході всебічного аналізу визначено перелік підприємств«вигодонабувачів» з обов’язковим урахуванням основних контрагентів та пов’язаних осіб.

На момент, коли розпочалась операція «Бюджет», серед підприємств, які стоять на обліку в ДПІ у Сокальському районі, до підвищеної групи ризику потрапило 19 платників податків.

За результатами проведених співбесід із керівниками цих підприємств було впорядковано «стан платника» 11ом суб’єктам підприємницької діяльності та 3 суб’єктам господарювання скасовано Свідоцтва платників ПДВ.

В ході операції «Бюджет» 4 підприємства виключені із групи ризикових підприємств і на сьогодні залишилось 15 таких платників податків.

Робота у межах операції «Бюджет» триває і податківці спрямовують зусилля на те, аби допомогти сумлінним платникам податків уникнути співпраці з ризикованими підприємствами та вивести останніх з категорії ризику. Зазначені заходи є дуже важливими, оскільки скеровані на збільшення надходжень до Державної скарбниці та на подолання схем мінімізації податкових зобов’язань.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

дтп маршрутка Сокаль Львів

Біля Боянця у ДТП потрапила маршрутка Сокаль-Львів

Пригода сталась біля села Боянець, на ...