Home / Короткий огляд подій / Визначено переможців по Програмі підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району

Визначено переможців по Програмі підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району

29 травня 2014 року постійна депутатська комісія з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку Сокальської районної ради на спільному засіданні з представниками відділу культури та туризму Сокальської РДА відповідно до Програми підтримки творчої діяльності мистецьких колективів району у 2014-ому розглянула заявки творчих колективів Сокальського району на участь у Програмі.

Вирішено визнати переможцем Народний духовий оркестр районного народного дому м. Сокаль та рекомендовано виділити колективу кошти в сумі 25000 грн., народному ансамблю пісні і музики "Ро-синка" з м. Великі Мости – 10000 грн., народному ансамблю пісні і музики "Княжий" з м. Белз – 5000 грн.

Копію протоколу комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку і заявки учасників скеровано в Сокальську РДА для підготовки розпорядження про фінансування.

Володимир РЕХЛІЦЬКИЙ,
голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку Сокальської районної ради.          

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Рятувальники розповіли про безпеку малюкам із Центру дитячого розвитку «Леосад»

8 листопада рятувальники завітали до Центру ...