Home / Стислий огляд подій / Здійснюємо процесуальне керівництво

Здійснюємо процесуальне керівництво

З часу вступу в законну силу КПК України у 2012-ому в ЄРДР зареєстровано 124 кримінальні провадження, а вже протягом цього року – 348, з яких 34 про особливо тяжкі кримінальні пра­вопорушення та 101 – про тяжкі кримінальні право­порушення. У всіх цих провадженнях прокурату-рою району здійснюється процесуальне керівництво.

Принагідно варто зазначити, що новим КПК України введено інститут угод про примирення та про визнання винуватості.

У вказаному порядку прокуратурою району в суд скеровано чотири кримінальні провадження, у яких судом затверджено угоди про погоджене сторонами покарання.

Окрім цього, в суд скеровано 62 кримінальні провадження з обвинувальними актами, за ре­зультатами розгляду яких судом вже постановлено 31 обвинувальний вирок, закрито шість провад­жень у зв'язку з укладенням угод про примирення між потерпілими та обвинуваченими, 14 – у зв'язку з відмовою потерпілих від обвинувачення.

Також, за результатами розслідування у 193 кримінальних провадженнях прийнято рішення про закриття, з яких більшість у зв'язку з відмовою потерпілих від обвинувачення в кримінальних провадженнях у формі приватного обвинувачення.

Петро БОЙКО,
заступник прокурора прокуратури Сокальського р-ну.

 

 

 

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...