Home / Короткий огляд подій / Пам’яті Iгоря Білозіра

Пам’яті Iгоря Білозіра

21 листопада в Народному домі міста Великі Мости відбувся концерт пам’яті композитора-пісняра, народного артиста України Ігоря  Білозора. В концертній програмі прозвучали пісні на музику Ігоря Білозора, а також твори сучасних композиторів написаних в пам’ять про видатного митця, такі як: «Твоя зоря», «Білі зорі», «Посвята життя», «Лелеки» «Зелене жито», «Ласкаво просимо», «Батьківська пісня», «Коханий», «Віщий сон», «Джерело». Їх виконували учасники художньої самодіяльності Андрій Рачинський, Зоряна Личко, вокальне тріо «Лілея».

Зі сцени прозвучала поезія, яку прочитали Христина Личко та Ірина Лукач. Під час концерту на екрані демонстрували фотографії  із життя і творчості композитора. Завершив концертну програму вокально  інструментальний  ансамбль у складі Михайла Федика, Андрія Жешутка і Степана Тучапця, які виконали всім відомі пісні Ігоря Білозора «Перейди дорогу», «Не сип мила скла», «Перший сніг», «Весільний марш» та «Многая літа».

Глядачі, стоячи, аплодували учасникам концерту і кожен з них, залишаючи  зал, взяв для себе частинку української духовності, культури, почуття гідності за таку видатну і водночас просту людину, як Ігор Білозір. Він і його пісні будуть завжди  прикладом патріотизму, любові до України.

Михайло ФЕДИК,
художній керівник Народного дому.  

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На конкурс проектів місцевого розвитку подано заявку на освітлення та придбання інвентаря для облаштування місць відпочинку в парку у селі Тартаків

Від Сокальського району на конкурс проектів ...