Home / Стислий огляд подій / Перевізники на Львівщині піднімуть вартість проїзду у маршрутках

Перевізники на Львівщині піднімуть вартість проїзду у маршрутках

Перевізники, які працюють на міжміських та приміських маршрутах, підніматимуть вартість проїзду. Дата старту зміни цін – 1 жовтня. Мінімальна ціна проїзду – 6 гривень. Про це розповів голова ВГО «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних перевізники» Іван Велійка, – передає “Форпост”.

Керівник зауважив, що перевізники повідомили про підняття цін приблизно на 15-18% вже з 1 жовтня. За попередньою інформацією, максимальна ставка на кілометр пробігу буде іншою, а саме: 0, 65 гривні за кілометр на приміських маршрутах та 0, 55 гривні на міжміських.

Транспортні тепер мають можливість реагувати на ситуація на ринку, оскільки уряд більше не регулює тарифів цих маршруток.

За словами Велійки, перевізники серйозно замислились про підняття вартості проїзду. Спершу були надії на монетизацію пільг, проте сума вийшла надто великою, а на сьогоднішній день перевізники не отримали жодних виплат. З 800 мільйонів 20-30% мали виплатити з бюджету області.

Крім того, Велійка додав, що сьогодні обласній раді нагадали про обіцяне виділення коштів за перевезення пільговиків у 2 півріччі. Якщо кошти не виділятимуть, у 2018 році міжміські перевізники обслуговуватимуть лише 2 категорії пільговиків – воїнів АТО, УБД та інвалідів 1 групи по зору з супроводжуючим.

Найкритичніша ситуацію у Червонограді та Стрию. Там 50-відсоткові виплати ще не впровадили, не зважаючи на розпорядження ЛОДА.

Перевізники мотивують підвищення тарифів тим, що видатки на перевезення постійно збільшують, а компенсацій на це немає.

«У транспортних підприємств не лише зобов’язання виплачувати зарплату. Це і покупка пального, автопарк, його утримання тощо. Це страхування авто, тарифи на електроенергію. Підприємства не мають це оплачувати самостійно», – зауважив Іван Велійка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...