Home / Стислий огляд подій / Поштовики зі Стенятина

Поштовики зі Стенятина

Відділення поштового зв’язку в Стенятині знаходиться в центрі села, тому й не дивно, що тут завжди людно. Хтось з селян заходить за пенсією, хтось відправити листа чи отримати посилку, поштовий переказ, інші  аби передплатити газету чи купити поповнення до мобільного телефону. Усіх відвідувачів радо зустрічає начальник поштового відділення Оксана Зарицька, яка спершу працювала тут оператором поштового зв’язку, а кілька років тому його очолила.

Пані Оксана розповіла, що до гамору їй не звикати, бо улюбленій поштовій справі віддається уже більше двадцяти літ. За цей час через її руки пройшла не одна тисяча газет та журналів. Колектив віділення хороший, усі сумлінно ставляться до своєї роботи.

Стенятинське поштове відділення  одне з найбільших на Сокальщині, до нього належать Стенятин, Роятин, Скоморохи, Ромош, Перетоки, Свитазів і Суховоля. Жителів цих сіл обслуговують листоноші Ольга Студінська, Марія Черній, Надія Кваснюк, Ольга Волошин, Надія Козакевич. У приміщенні пошти чисто та затишно, про це дбають працівники, є й крісла, щоб літні люди могли перепочити.

Цьогоріч стенятинські поштовики добре попрацювали: у відділення щомісяця надходить 1760 різних періодичних видань. Найбільше селяни передплатили обласні видання і районну газету "Голос знад Бугу". "Районка" надходить в 226 домівок. Люди багато читають, бо знають: хто володіє інформацією, той володіє світом.

Люди наші тяжко працюють на полях, але попри це знаходять час ввечері, у вихідний, щоб почитати свіжу періодику. Є сім’ї, які з року в рік передплачують по кілька видань, це Степан Ратинчук, Ольга Кавуза, Андрій Федашко, говорить Оксана Зарицька.

Листоноші розносять людям не лише газети, журнали та пенсії, а ще й товари щоденного вжитку: продукти, миючі засоби, солодощі. Іноді літнім людям важко добратись до найближчої крамниці, тому листоноші для них  єдина підмога: і необхідні товари додому принесуть, і квитанції за спожиті електроенергію та газ оплатять.

 – Наша поштарка дуже хороша, ввічлива. Принесе пенсію, поговорить, розрадить. Вона любить свою роботу, яка стала частиною її життя,  говорить мешканка села Ганна Болібрух.

– Робота листоноші  важка. Ходимо до осель по бездоріжжю, болоті, в спеку, в дощ, в громовицю. А ще "воюємо" із собаками, яких господарі не прив’язують, з року в рік їх стає все більше. Але як приємно, коли заходжу в оселі одиноких пенсіонерів, приношу їм чи то газету, чи то лист, а вони розпитують, що нового в селі, який прогноз погоди на найближчі дні і їх очі світяться радістю від спілкування, це для мене найбільше щастя,  розповідає листоноша Марія Черній, яка на пошті працює багато літ.

Працівники Стенятинського поштового віділення щоденно вкладають у свою роботу часточку себе. Вони долають кілометри, •аби лиш передплатники могли вчасно почитати свіжі газети, журнали, тим самим перетворюють будні простих людей на свято.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...