Home / Стислий огляд подій / Після десятого – гаряча пора

Після десятого – гаряча пора

 Двірцівське відділення поштового зв`язку розташувалось у приміщенні, де й сільська рада. Тому, коли виникають якісь проблеми або ж надходить якась важлива інформація, сторони обмінюються нею і допомагають собі навзаєм. Начальника поштового відділення зв`язку Світлану Денісову зустріла саме в кабінеті секретаря ради. Вона прийшла повідомити, що тепер держмито можна сплачувати на пошті і не потрібно їхати за кілька кілометрів, в Oщадбанк, до Великих Мостів. Бо ж доводиться і за дорогу заплатити і ще й за держмито. Тепер це все у Двірцях можна владнати.

 
– Після десятого числа кожного місяця у нас гаряча пора, бо люди йдуть оплачувати комунальні послуги, – розповідає Світлана Денісова. – Тоді одній не справитися. Бо ж і пошту привозять, треба розсортувати газети, листи, посилки.
 
Тому зараз у відділенні працює ще й оператор зв`язку Наталія Марфіян. Періодику, пенсію, а також найбільш необхідні товари по селах Двірці, Волиця і хутору Заріка розносять листоноші Галина Сироїжко та Марія Яцишин. Вони обслуговують 400 домівок селян. Найбільше мешканці цих сіл передплачують часописів «Голос знад Бугу», «Високий Замок», «Експрес» та ін. Працівники сільської ради, вчителі передплачують професійну періодику. Особливо багато газет і журналів іде у Волицький інтернат, де мешкають одинокі, люди похилого віку. З періодики дізнаються останні новини. Тепер мешканці сіл залюбки купують і передплачують журнали з кулінарії і рукоділля.
 
У відділенні мешканці сіл можуть скористатися ще однією послугою – при потребі замовити собі квитки на автобус, поїзд чи літак. Правда, поки що ніхто не виявив бажання саме в такий спосіб замовити квиток. Проте, досить популярна інша послуга – сплата кредитів у банках.
 
Приміщення відділення чисте та охайне. Однак тут немає опалення, тож працівниці обігрівають його електричним обігрівачем. Але не нарікають. «Що ж робити, такий час, – кажуть, – не лише ми мерзнемо, Але ж маємо роботу, і бачимо, яка вона потрібна людям».
 
І справді, мешканці села заходили до Двірцівського відділення поштового зв’язку, щоб купити газету чи журнал, поспілкуватися між собою, почути останні сільські й загальнодержавні новини. Бо ж тут концентрується вся інформація.
 
Оксана ПРОЦЬ
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...