Home / Короткий огляд подій / Пожежу на торфовищі загасили

Пожежу на торфовищі загасили

17 листопада загорівся торф у с. Сілець на площі 15 кв. м. Причина пожежі  необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Того ж дня виникла пожежа на торфовищі у с. Тяглів. Якщо у Сільці вогонь загасили, то у Тяглові, де вогонь захопив велику територію торфів (причину виникнення пожежі та збитки встановлюють), його ще гасять. Роботи з гасіння пожежі контролювали голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак, його перший заступник Володимир Катерина, начальник районного відділу ГУ МНСУ Олег Тимчак, начальник управління водного господарства Василь Новосад.

23 листопада, зранку, ми зв’язалися з Олегом Тимчаком, який перебував в районі пожежі. Ось що він повідомив у телефонній розмові:

– Горіли торфи на площі майже чотири гектари. Горіння торфовищ  це стихія, з якою важко боротися. І все ж вогонь на площі 3,5 га вже загасили, а на 0,5 га  локалізували. Пожежу гасять працівники МНС з Сокаля, Белза, Великих Мостів, Червонограда, Львова. Залучено сім одиниць техніки, щодня витрачається тонна солярки та 600 л бензину. 21 листопада рятувальники проклали лінії від двох насосних станцій та затоплюють територію горіння. З ранку і допізна працюють 60 осіб особового складу МНС. Маємо добру підтримку райдержадміністрації та місцевої влади. Завдяки їм виділено необхідні кошти. Людям, які працюють на гасінні пожежі, створені належні умови: вони обідають у їдальні Белзького училища, ночують в його гуртожитку. Думаю, через день пожежу загасимо.

Того ж дня голова РДА Микола Мисак та його перший заступник Володимир Катерина знову виїжджали у Тяглів.

За словами голови райдержадміністрації Миколи Мисака, на гасіння пожежі з районного бюджету виділили 47 тисяч гривень. Люди, які боролися з вогнем, працювали цілий світловий день. Найефективнішою була робота плуга (його виділило Низівське лісництво, лісничий Ігор Бочилюк), причепленого на трактор. Працівники цього лісництва, як і управління водного господарства також доклали чимало зусиль в боротьбі з цією стихією. Вчора, зранку, пожежу вже загасили.

Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Червонограді шахтарі вимагають від влади зниження тарифів за воду

Своє невдоволення червоноградці вже давно проявляють ...