Home / Короткий огляд подій / Презентація профорієнтаційного терміналу в Сокалі від Центру зайнятості

Презентація профорієнтаційного терміналу в Сокалі від Центру зайнятості

У сучасних умовах професійна орієнтація населення, зокрема шкільної молоді, є одним із головних напрямків державної політики зайнятості. У зв’язку з цим профорієнтаційна робота розгортається у принципово новому форматі, спрямованому на забезпечення інформованості, доступності, мобільності, гнучкості та привабливості профорієнтаційних послуг для молоді.

З метою допомоги молодим людям усвідомлено вибрати професію, державною службою зайнятості був розроблений програмноапаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал», який оснащений різноманітною пізнавально-мотиваційною та розважально-ігровою інформацією.

Його зміст розрахований на три категорії користувачів: для учнів, вчителів та батьків. Серед матеріалів є психологічні експресметодики для самотестування, скориставшись якими, учні отримають поради щодо професій та напрямків побудови професійної кар’єри. Особливо термінал корисний старшокласникам, які наразі здійснюють вибір фаху.

Нещодавно профорієнтаційний термінал був встановлений у Сокальському НВК “Спеціалізована школа ІІІІ ст. №3  колегіум”. 7 грудня відбулась його презентація. Спеціаліст центру зайнятості розповів, що ця інновація, за своєю суттю, є молодіжним Інтернетпорталом. Доступ до нього відбуватиметься через спеціальні пристрої “тачскріни”. Через профорієнтаційні портали школярі зможуть довідатися про зміст професій, стан і перспективи ринку праці, вищі та професійнотехнічні навчальні заклади, умови навчання в них, основи трудового законодавства, послуги служби зайнятості тощо. Інформація постійно оновлюється через мобільний інтернет.

Наприкінці 2009 року такий же профорієнтаційний термінал встановлено в Сокальській санаторній школіінтернаті ім. Т. Г.  Шевченка для дітей, хворих на сколіоз, ще передбачається їх встановлення в 10 школах району.

Допомагати молодим людям правильно спланувати своє професійне майбутнє, обрати та отримати професію, яка принесе задоволення й стане улюбленою справою на все життя,  це один із основних напрямів роботи спеціалістів служби зайнятості, а допоможе їм у цьому профорієнтаційний термінал.

Лілія ШУНЬКІНА,
заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Сокальського районного центру зайнятості.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12 червня відбудуться планові відключення електропостачання на Сокальщині

Інформація про планові відключення електропостачання на ...